Number of items: 331

Csordás Norbert: Angol-magyar értelmező szótár. (Bp.), 2006, CDN Kft. Átkötött egészvászon-kötésben. Megjelent 500 példányban.
19024.

1 800 HUF
4,66
5,14

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával, Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 268+(4) p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a címlapon kisebb szakadással.
19025.

1 600 HUF
4,15
4,57
14

Rachmanova, Alexandra: Halhatatlan szerelmes. Tolsztoj házasságának regénye. Ford.: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
19026.

1 600 HUF
4,15
4,57

19027.

2 800 HUF
7,25
8,00

19028.

1905 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XXXI. és XXXII. köt., 1905. január-december. (Teljes évfolyam két kötetben). Bp., 1905, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 432 p; 2 sztl. lev. + 433-908 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé folto...

10 000 HUF
25,91
28,57

1896 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1896. I. félév (január-június). Bp., 1896, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 460 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, sérült, az elülső kötéstáblához ragadt címlappal, helyenként sérült, penészfoltos lapokkal.
19029.

5 000 HUF
12,95
14,29

19030.

5 000 HUF
12,95
14,29

19031.

5 000 HUF
12,95
14,29

1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
19032.

5 000 HUF
12,95
14,29

19033.

5 000 HUF
12,95
14,29

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borítón kis folttal. Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány!
19034.

2 000 HUF
5,18
5,71

19035.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF