Havas Henrik 2 db DEDIKÁLT könyve: Havas Henrik - Forró Tamás: Ki tudja, merre... (Riportkönyv). Bp., 1988, Háttér. Kiadói papírkötés. ("Mamának" dedikálva). + A Bős-Nagymaros dosszié, avagy egy beruházás hordalékai. H.n., 1988, Codex Rt. Kiadói papírkötés. (Havas Henrik anyósa, Dr. özv. Székelyi Lászlóné részére dedikálva).
1 db Havas Henrik és Forró Tamás, 1 db Havas Henrik által dedikált könyv: Forró Tamás-Havas Henrik: A láger. Havas Henrik és Forró Tamás által dedikált! Budapest, 1988, Könyvkiadó és Kulturális Szolgáltató Kft. Kiadói papírkötés. + Havas Henrik-Végvári József: A cég árulója. Havas Henrik által dedikált! [Bp.],1990., Szféra. Kiadói papírkötés.
Demény Ottó: Virág utca. Bp., 1958, Magvető. Első kiadás. A szerző, Demény Ottó (1928-1975) költő által DEDIKÁLT példány. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban.
Fekete István: Kele, Vuk; Hú; Téli berek. Bp., 1974-1985.,Móra. Kiadói papírkötések és kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincén kis szakadással.
2 db szerző által aláírt/dedikált könyv: Botos János: A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank története. Bp.,1991, Kereskedelmi Bank Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült műanyag védőborítóban. A szerző által aláírt példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. + Kátó Sándor: Porond. Lakitelek, 1999, Antológia Kiadó. A szerző által DEDIKÁLT.