Number of items: 331

Kálmán Jenő: Könnyeim átvizsgálása után... Válogatott humoreszkek. A szerző, Kálmán Jenő (1885-1968) író, szerkesztő, újságíró, humorista által Oscare Di Franco olasz követségi kancellárnak DEDIKÁLT! Bp.,é.n., szerzői (Viktória-ny.). Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel, laza kötéssel, előzéklap kijár.
19277.

2 400 HUF
6,22
6,86

Mózsi Ferenc: Versvisszafojtva. Szivárvány Könyvek 8. Chicago, 1985, Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Mózsi Ferenc (1947-2007) által DEDIKÁLT példány.
19278.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szendrey Mihály: Ötven év a színészetből. Arad, 1932, Lovrov&Co. Félvászon kötés.
19279.

1 200 HUF
3,11
3,43

Fazekas Imre Pál (1930-2020) 3 db dedikált kötete: Volt egyszer egy vadnyugat nálunk is (2010-2014) + Születésnapi ének. + Édesem & Globálházam. Kiadói papírkötés.
19280.

1 400 HUF
3,63
4,00

Kosáryné Réz Lola: A királyné cselédkéje. Bp., én., Palladis. Benedek Kató 5 színes rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19281.

1 000 HUF
2,59
2,86

Mikszáth Kálmán: Kísértet Lublón és egyéb elbeszélések. Bp., Révai. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban
19282.

4 400 HUF
11,40
12,57

Mikszáth Kálmán 2 könyve: Galamb a kalitkában. / A Krúdy Kálmán csinytevései. Bp., é.n., Révai, 182 p. Átkötött félvászon-kötésben. + Magyar várak regéi. Kapolcsi Kovács Csaba rajzaival. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
19283.

1 400 HUF
3,63
4,00

Együtt Európában. Szerk.: Szépfalusi István. Útitárs, Oslo-Bécs 1971. Bécs, 1971, magánkiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A könyv szerkesztője, Szépfalusi István által Oravecz Imre Kossuth-díjas költő részére DEDIKÁLT példány.
19284.

1 400 HUF
3,63
4,00

Urbán Erika: Az én Kabosom. Bp., 2005, Makkabi. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. CD-melléklet nélkül. Kiadói kartonált papírkötés.
19285.

1 400 HUF
3,63
4,00

Görgey Gábor: Eszkimó nyár. Válogatott és új versek. A szerző Görgey Gábor (1929-2022) Kossuth-díjas író, költő, 2002 és 2003 között a nemzeti kulturális örökség minisztere által Király Levente részére DEDIKÁLT! Bp., 1993, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
19286.

2 400 HUF
6,22
6,86

19287.

9 000 HUF
23,32
25,71

Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes!) Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19288.

15 000 HUF
38,86
42,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF