Number of items: 331

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a' Magyar Tudós Társaság. Második, vagy német-magyar rész. Budán, 1835, Magyar Kir. Egyetem-ny., 1 sztl. lev. + IV+846 p. + 1 sztl. lev. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, kissé foltos lapokkal.
19289.

2 000 HUF
5,18
5,71

Vegyes Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT könyvtétel, 7 db:  Bakó Márta: Rosszkor születtünk!; Így történt...; Fekete Sándor: Borostyán, a vándorszínész.; Az emberevő komédiája.; Bálint Lajos (mindkettő: Bálint Lajosné ajándékozási soraival): Mind csak színház; Színészek, táncosok, artisták.; Gellért Anikó-Ürmössy Anikó-Gellért Anikó: Parázslókő. (Gellért Anikó dedikációjával.)
19290.

2 400 HUF
6,22
6,86

Zemlényi Zoltán: Öbölkör. Zemlényi Zoltán által dedikált! Budapest, 1999, Totem Plusz. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
19291.

900 HUF
2,33
2,57

Nagy Adorján: Az ember tragédiája és a színész. A szerző, Nagy Adorján (1888-1956) "Dóri bácsi" által DEDIKÁLT példány. Színpad Könyvtára 5. Bp., 1936., Színpad,(Kecskeméti, Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.
19292.

1 400 HUF
3,63
4,00

Babits Mihály hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp., [1941], Nyugat (Hungária-ny.), 54+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, részben sérült fűzéssel. Számozott (866./2000) példány.
19293.

1 200 HUF
3,11
3,43

Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában, Az eladó birtok, Páva a varjúval. Bp., Révai. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban
19294.

4 400 HUF
11,40
12,57

Földes Éva - Szabó Emma: Kossuth Zsuzsánna. A magyar szabadság ismeretlen hősnőjének élete és levelei. Bp., 1944. Közlekedési nyomda. Papírkötésben, ragasztott papírborítóval
19295.

1 600 HUF
4,15
4,57

19296.

5 500 HUF
14,25
15,71

19297.

1 000 HUF
2,59
2,86

19298.

1 000 HUF
2,59
2,86

19299.

1 200 HUF
3,11
3,43

19300.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF