Number of items: 331

19325.

2 800 HUF
7,25
8,00

19326.

1 200 HUF
3,11
3,43

19327.

1 000 HUF
2,59
2,86

19328.

3 400 HUF
8,81
9,71

19329.

2 000 HUF
5,18
5,71

19330.

3 400 HUF
8,81
9,71

19331.

2 000 HUF
5,18
5,71

19332.

1 600 HUF
4,15
4,57

Ai Weiei: Weiwei-isms. Szerk.: Larry Warsh. Princeton-Oxford, 2013, Princeton University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
19333.

3 200 HUF
8,29
9,14

19334.

1 200 HUF
3,11
3,43

19335.

2 000 HUF
5,18
5,71

19336.

A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária-ny.), 227 p. A borító Berény Róbert munkája és Bíró Mihály jellegzetes 1919-es plakátjának felhasználásával készült. Kiadó illusztrált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, foltos borítóval, a h...

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF