4 db régi könyv: Alföldi András: Magyarország népei és a Római Birodalom. Kincsestár 42. sz. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Móricz Zsigmond: Házasságtörés. Bp., 1923, Athenaeum. Fáy Dezső rajzaival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + A kis magyar mint köszöntő. Magyar köszöntők és levelek. Összeáll.: Bácsi József. Bp., [1...
Gyöngyössy Imre: Remény és Mítosz. / Speranza e Mito. / Hope and Myth. Vál. és szerk.: Petényi Katalin. H.n., 2015, CinemaStar Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar, olasz és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Dégh Linda: Pandur Péter meséi. I-II. köt. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri: - -. Ortutay Gyula bevezetőjével. Új Magyar Népköltési Gyüjtemény III-IV. Bp., [1941], Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Bölcsészeti Karának Magyarságtudományi Intézete - Franklin-Társulat, 1 t.+292 p.; 284 p. Papírkötésben, sérült borítóval, pótolt gerinccel, nagyrészt felvágatlan lapokkal, hely...
Gárdonyi Géza munkái sorozat 3 kötete: Göre Gábor: Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok; Kátsa; Göre Martsa lakodalma. Bp., é.n., Dante. Kiadói ezüstözött egészvászon sorozatkötésben.
Nyitott ajtók. Az Irodalmi Jelen egypercesnovella-pályázatának díjazott és legsikeresebb írásai. Arad, 2011, Irodalmi Jelen Könyvek. Kiadói papírkötés. A kötetben szereplő novellák szerzői által aláírt példány (össz. 10 db aláírás).
Petőfi Sándor szerelmi költeményei s bordalai 1842-1849. Eredeti kéziratok és kiadások alapján szerkesztett kiadás. Bp., 1890, Athenaeum, 242 p. A címképen Pollák Zsigmond Petőfi Sándornét ábrázoló metszetével. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, enyhén foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.