Number of items: 331

Mihályi Ödön: Felszökő föld. Bp., [1930], Pantheon. 1 t. + 91+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval. (Ritka!)
19048.

1 800 HUF
4,66
5,14

19049.

3 800 HUF
9,84
10,86

Hergár Emil: Mah-jong szabály. Terebess, Budapest, 1997. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, szép állapotban
19050.

1 800 HUF
4,66
5,14

Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19051.

5 000 HUF
12,95
14,29

Fekete István 8 db regénye és 1 db róla szóló könyv - 1961-1986. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
19052.

1 600 HUF
4,15
4,57

Baranyi-Csala-Simor: Európai idill. A szerzők és az illusztrátor által aláírt, megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19053.

4 000 HUF
10,36
11,43

Heckenast Dezső: Heckenast Gusztáv. Egy fejezet a magyar irodalmi élet történetéből. Bp., 1936, (Spitzer Aladár-ny.), 46+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval
19054.

1 400 HUF
3,63
4,00

Liska Tibor: A SzociaLiska vállalkozás. VKCS vitáinak jegyzőkönyvei és vitaindítói II. (Kézirat gyanánt). Bp., 1985, (GÉPSZEV-ny.), 28 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19055.

1 600 HUF
4,15
4,57

Sütő András: Emberek indulnak. DEDIKÁLT! Bukarest, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19056.

5 000 HUF
12,95
14,29

Mikes Kelemen: Törökországi levelek. Mikes Kelemen Művei II. kötet. Nemzeti Könyvtár XII. köt. Szerk.: Abafi Lajos. Bp.,1880.,Aigner Lajos,(Wilckens F. C. és Fia-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. az első 4 lap kijár, közte az elülső szennylap és a címlap is, az utolsó kijáró lapon szakadás.
19057.

2 800 HUF
7,25
8,00

19058.

3 000 HUF
7,77
8,57

Biró Miklós: Magyar Grafikai Almanach. Bp., 1933 Saját kiadás, számos modern reklámgrafikával illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben 270p.
19059.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF