Number of items: 331

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., é.n. (cca 1940), Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval.
19084.

2 400 HUF
6,22
6,86

Garay János: Az obsitos. Bp., 1960, Móra. Második kiadás. Gácsi Mihály színes fametszeteivel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső kötéstábla sarkán kis sérülés.
19085.

1 600 HUF
4,15
4,57

Csaplár Vilmos: Semmit, örökké. Bp., 2000, Ister. Kiadói papírkötés. A szerző, Csaplár Vilmos (1947- ) József Attila-díjas író által Andorai Péter (1948-2020) színész részére DEDIKÁLT példány.
19086.

2 400 HUF
6,22
6,86

Kéri Katalin: Holdarcú, karcsú ciprusok. Nők a középkori iszlámban. Terebess, Budapest, 2002, kiadói papírkötés, szép állapotban.
19087.

3 000 HUF
7,77
8,57

Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapot.
19088.

1 800 HUF
4,66
5,14

Turan Oflazoglu: Nagy Szulejmán szultán. Terebess, Budapest, 2000. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19089.

3 200 HUF
8,29
9,14

Diószegi Vilmos: Sámánok nyomában Szibéria földjén. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19090.

6 000 HUF
15,54
17,14

Krizsán László: Benyovszky Ázsiában. Terebess, Budapest, 2003. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19091.

3 000 HUF
7,77
8,57

R. Törley Mária - Elmer István: Ecce Homo. R. Törley Mária stációi Elmer István novelláival. Bp., 2008, Katedrális Művészeti Bt. Kiadói kartonált papírkötés. Az író, Elmer István (1952- ) által DEDIKÁLT példány.
19092.

2 000 HUF
5,18
5,71

Weöres Sándor: Kútbanéző. (Weöres Sándor utolsó verseskötete). A szerző rajzaival. Bp., 1987, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19093.

2 600 HUF
6,74
7,43

1921 Szerk.: Latabár Kálmán: Az Országos Magyar Királyi Színművészeti Akadémia 1920/21-iki tanévről szóló értesítője. Bp.- M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, 1921. Kiadói papírkötésben, kopottas enyhén szakadt azonban a lapok jó állapotban vannak.
19094.

1 200 HUF
3,11
3,43

Moliére: Les Précieuses Ridicules. Ford.: Laczkó Géza. A Mucsai Széplelkek. Gyoma 1921, Kner Izidor könyvnyomtató. Illusztrálta: Kozma Lajos. Kiadói papírkötés. Kopott, a borító szakadt, azonban a lapok jó állapotban vannak.
19095.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF