Karinthy Frigyes: Utazás Faremidóba. (Gulliver ötödik útja.) Bp., 1916, Athenaeum, 126 p. Első kiadás. A címlap, a belső címlap és a fejezetkezdő lapok rajza (Vendrey) Vendrei László munkája. Átkötött félvászon kötés, jó állapotban.
Gulyás Pál szerk.: Népkönyvtári címjegyzék. A népkönyvtárak és kisebb közkönyvtárak részére ajánlható művek magyarázatos jegyzéke. Bp., 1910. Múzeumok és Könyvtárak Országos Tanácsa. Kiadói vászonkötésben
Fazekas Béla - Kovács Endre - Szigetvári Zoltán: Tarokkakadémia. A négyes- és az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp., 1948, Centrum (Szikra-ny.), 268 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
Szalay Károly: A magam utján. Költemények. Bp., 1901., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egéaszvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott borítóval.
Fazekas Béla - Kovács Endre - Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a Tarokkakadémia című tarokkszabálykönyvből (II. könyv). Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp., [1948], Centrum (Szikra-ny.), 144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A könyv egyik szerzője, Dr. Kovács Endre által DEDIKÁLT példány.