Books: Religion

Number of items: 41

Nagy Géza: Akik kősziklára építettek. Egyháztörténeti dolgozatok. A szerző, Nagy Géza (1887-1971) református lelkész, teológiai tanár által DEDIKÁLT példány. Cluj/Kolozsvár, 1937., "Graphica". Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18919.

5 000 HUF
12,95
14,29

18920.

32 000 HUF
82,90
91,43

D. Payr Sándor: Luther és a magyarok. A Luther-Könyvtár és Múzeum füzetei 17. Bp., 1930, Luther-Társaság (Hornyánszky-ny.), 32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18921.

3 000 HUF
7,77
8,57

3 darab vallásos könyv, közte A tökéletesség útja 1911, Vasárnapi imádságok 1854, sérülésekkel
18922.

3 600 HUF
9,33
10,29

18923.

2 600 HUF
6,74
7,43

Vizsolyi Biblia. I-II. kötet. Bp., 1990, Helikon. Kiadói dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötés, kísérőfüzettel. Az 1590-ben Vizsolyban nyomtatott Károlyi-biblia első kiadásának reprint kiadása. Kétr kötet kísérő füzettel Kis benyomódásokkal a borító szélén
18924.

7 000 HUF
18,13
20,00

R. Plus S. J.: Pap elmélkedések. Rövid elmélkedési anyag az egyházi év minden napjára. Ford.: Uhl Antal. Bp.,1938,Korda. Átkötött félvászon-kötés.
18925.

2 000 HUF
5,18
5,71

Zakar András: Tihamér püspök élete ahogyan kortársai látták. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18926.

1 800 HUF
4,66
5,14

Simon Róbert: Iszlám kulturális lexikon. Bp., 2009, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, újszerű állapotban.
18927.

4 000 HUF
10,36
11,43

Puskely Mária: A keresztény szerzetesség történeti fogalomtára. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
18928.

6 000 HUF
15,54
17,14

18929.

8 000 HUF
20,73
22,86

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. Bp., [1928], Szent István-Társulat, 675+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, ajándékozási bejegyzéssel. + Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., [1933], Szent István-Társulat, 1488 p. Magyar és latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, ajándékozási bejegyzéssel.
18930.

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. Bp., [1928], Szent István-Társulat, 675+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, ajándékozási bejegyzéssel. + Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szer...

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF