Nagy Géza: Akik kősziklára építettek. Egyháztörténeti dolgozatok. A szerző, Nagy Géza (1887-1971) református lelkész, teológiai tanár által DEDIKÁLT példány. Cluj/Kolozsvár, 1937., "Graphica". Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
D. Payr Sándor: Luther és a magyarok. A Luther-Könyvtár és Múzeum füzetei 17. Bp., 1930, Luther-Társaság (Hornyánszky-ny.), 32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
Radó Polikárp: Az ószövetség története a szentírás alapján. Bp., 1937., Szentírás-Egyesület. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti könyvdíszekkel illusztrált. Kiadói álbordás egészvászon-kötés, az elülső borítón aranyozott címfelirattal, és aranyozott illusztrációval, laza kötéssel, egy tulajdonosi bejegyzéssel
Zakar András: Tihamér püspök élete ahogyan kortársai látták. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. Bp., [1928], Szent István-Társulat, 675+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, ajándékozási bejegyzéssel. + Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szer...