Books: Religion

Number of items: 41

Paul Johnson: A kereszténység története. Ford.: Makovecz Benjamin. Bp., 2005, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
18931.

9 000 HUF
23,32
25,71

A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről [1516-1519]. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött, 1516-1519 között készült MSS. II. 1 jelzetű kódex hasonmása, illetve szövegének olvasata. (Hasonmás és tanulmánykötet, két kísérőfüzettel). Bp., 1984, Helikon. Kiadói bordázott gerincű, kapcsos, fémveretekkel díszített egészbőr-kötés, illetve kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban, kiadói kartontokban.
18932.

A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről [1516-1519]. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött, 1516-1519 között készült MSS. II. 1 jelzetű kódex hasonmása, illetve szövegének olvasata. (Hasonmás és tanulmánykötet, két kísérőfüzettel). Bp., 1984, Helikon. Kiadói bordázott gerincű, kapcsos, fémveretekkel díszített egészbőr-kötés, illetve kiadói kartonált papír...

10 000 HUF
25,91
28,57

Korán. Ford.: Simon Róbert. + Simon Róbert: A Korán világa. Bp., 1987, Helikon. Kiadói aranyozott bársonykötés. / Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel. Sérült kiadói papír dísztokban.
18933.

2 800 HUF
7,25
8,00

M. Tótfalusi Kis Miklós Aranyas Bibliája. Szent Biblia, Azaz Istennek Ó és Új Testamentomában Foglaltatott egész Szent Írás. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1991, Európa. (Az 1685-ben Amszterdamban, Misztótfalusi Kis Miklós által nyomtatott Biblia hasonmás kiadása, kísérőfüzettel). Kiadói aranyozott műbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kiadói dísztokban.
18934.

8 000 HUF
20,73
22,86

The Englishman's Greek Concordance of the New Testament; Being an Attempt at a Verbal Connection Between the Greek and the English Texts: Including a Concordance to the Proper Names, with Indexes, Greek-English, and English-Greek. New York, 1858, Harper & Brothers, 882+(2) p. Második kiadás. Angol nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kisebb sérüléssel.
18935.

10 000 HUF
25,91
28,57

William V. Bangert: A jezsuiták története. Ford.: Szelenge Judit. Bp., 2002, Osiris - JTMR. Kiadói kartonált papírkötés.
18936.

4 000 HUF
10,36
11,43

Miatyánk 121 európai nyelven. / Lord's Prayer in 121 European Languages. Bp., 1990, Interart. Kiadói kartonált papírkötés.
18937.

1 000 HUF
2,59
2,86

Prohászka Ottokár: Élő vizek forrása. Bp., 1938, Szociális Misszótársulat. Kissé sérült kiadói egészvászon kötésben + Ravasz László: Tudom, kinek hittem. Beszédek, cikkek, prédikációk. Budapest, 1927, "Studium" kiadása. Sérült egészvászon kötésben.
18938.

1 400 HUF
3,63
4,00

Dr. Victor János: Márk evangéliuma. Református Sajtóosztály, Budapest, kissé foltos egészvászon kötésben.
18939.

1 400 HUF
3,63
4,00

Jáki Szaniszló: Az ország kulcsai. Ecclesia, Budapest, 1992. Kiadói papírkötés.
18940.

1 600 HUF
4,15
4,57

Dr. Walter József: A katolikus pap élete és működése. Lelki olvasmányok. Ford. és kiadja: Dr. Horváth Győző. Kalocsa, 1924, (Árpád Rt.-ny.), 1 szt. lev. + 338 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
18941.

1 400 HUF
3,63
4,00

Dezső István: Isten háza és a mennyország kapuja. A mi templomunk. Felcsút, 1941, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
18942.

5 500 HUF
14,25
15,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF