A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről [1516-1519]. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött, 1516-1519 között készült MSS. II. 1 jelzetű kódex hasonmása, illetve szövegének olvasata. (Hasonmás és tanulmánykötet, két kísérőfüzettel). Bp., 1984, Helikon. Kiadói bordázott gerincű, kapcsos, fémveretekkel díszített egészbőr-kötés, illetve kiadói kartonált papír...
Korán. Ford.: Simon Róbert. + Simon Róbert: A Korán világa. Bp., 1987, Helikon. Kiadói aranyozott bársonykötés. / Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel. Sérült kiadói papír dísztokban.
M. Tótfalusi Kis Miklós Aranyas Bibliája. Szent Biblia, Azaz Istennek Ó és Új Testamentomában Foglaltatott egész Szent Írás. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1991, Európa. (Az 1685-ben Amszterdamban, Misztótfalusi Kis Miklós által nyomtatott Biblia hasonmás kiadása, kísérőfüzettel). Kiadói aranyozott műbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kiadói dísztokban.
The Englishman's Greek Concordance of the New Testament; Being an Attempt at a Verbal Connection Between the Greek and the English Texts: Including a Concordance to the Proper Names, with Indexes, Greek-English, and English-Greek. New York, 1858, Harper & Brothers, 882+(2) p. Második kiadás. Angol nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kisebb sérüléssel.
Dr. Walter József: A katolikus pap élete és működése. Lelki olvasmányok. Ford. és kiadja: Dr. Horváth Győző. Kalocsa, 1924, (Árpád Rt.-ny.), 1 szt. lev. + 338 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.