Books: Tales

Number of items: 29

Anne Golon - Serge Golon: Angélique sorozatának 11 kötete. Bp., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
18983.

12 000 HUF
31,09
34,29

The Punch and Judy box 4 kötet tékában. The wet day book, Three little plays, Banger's circus, Punch and Judy. Kiadói papírkötésben
18984.

2 600 HUF
6,74
7,43

4 db idegen nyelvű mesekönyv (egy francia, három német): L'Histoire de deux petits champignons vagabonds; Lampes Wochenende; Peter Schlemihls wundersame Geschichte; Jewgenij Tscharuschin: Grosse und kleine Tiere. Vegyes állapotban.
18985.

2 800 HUF
7,25
8,00

Az aranyos tarajos kiskakas. Orosz népmese. Ford.: Fehér Viktória. A. Barszukov rajzaival. Bp., 1988, Móra. Térbeli illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
18986.

6 000 HUF
15,54
17,14

L. Fittler Vilma: Paszuly Pista lakodalma. Vida Mária rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 8 sztl. lev. Kiadói keménytáblás kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, kijáró táblákkal.
18987.

3 800 HUF
9,84
10,86

Walt Disney Micimackó Könyvklub könyvek, 6 db: A vízi túra, Malacka a fa tetején, Csacsi napi buli, A bátor sátortábor, Csodabogarak, A mézrém-űző varázsige. Bp., 2000-2001, Micimackó Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötések, jó állapotban.
18988.

2 800 HUF
7,25
8,00

A. de Gériolles: A rút Katalin. Regény fiatal leányok számára. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n. (cca 1936), Dante, 176 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félvászon-kötés
18989.

1 800 HUF
4,66
5,14

1896-99 Az én újságom. Képes gyermeklap 4 db fél évfolyama szórványban. Szerk.: Pósa Lajos. 1896. (VII. évf.) második félév, 1897 / 1, 1898/1., 1899/2. féleévek. Bp., Singer és Wolfner (Hungária-ny.), Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötésben,kissé kopottas, foltos borítóval, néhány lap széle sérült, két kötés laza
18990.

6 000 HUF
15,54
17,14
15

4 db vegyes állapotú mesekönyv, ifjúsági irodalom, mind illusztrált: Nagyapó könyvtára, Gulliver utazásai ifjúsági kiadás, Gulliver ill. Róna Emy, Csongrádi Fajankó, vegyes állapotban, gyermeki kéz által részben színezett
18991.

3 000 HUF
7,77
8,57

Benedek Elek: Magyar mese és mondavilág I-III. Bp., 1987, Könyvértékesítő, Móra. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
18992.

8 000 HUF
20,73
22,86

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.kis szakadással
18993.

5 000 HUF
12,95
14,29

Ifj. Pataki Mihály: Az eltévedt bárányka. (Bp., 1941), szerzői kiadás (Szalay Sándor-ny.), 79+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18994.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF