18992. 448. Closed Online auction Books: Tales
8 000 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Magyar mese és mondavilág I-III. Bp., 1987, Könyvértékesítő, Móra. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras