Kelemen Béla: A Zetor 25 K traktor. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. A borító Gönczi-Gebhardt Tibor munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 2100 példányban.
Les Manufactures Blin & Blin 1822-1922. Elbeuf, 1922, Le Goupy. VI + 361 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült zsírpapír védőborítóval, megerősített kötéssel, két oldalon lapszéli foltokkal, máskülönben jó állapotban. Blin & Blin francia vállalatot és gyárat bemutató, fotókkal gazdagon illusztrált könyv. Ritka! / In French languague, rare book presenting a company and factory ...
Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 4060 példányban.
Csepel 125/T motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., [1954], Csepel Kerékpár és Mezőgazdasági Kisgép Nagykereskedelmi Vállalat, 144 p. Kiadói félvászon-kötés, szétvált, a könyvtesttől elvált borítóval, a tartalomjegyzék utolsó lapja hiányzik.
Miklós Géza: Idő- és kamatszámítási táblázatok. Szerk. és kiadja: - - , a ,,Rábaközi Takarékpénztár Rt." könyvelője Csornán. Csorna, 1902, Csornai Nyomdavállalat. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval. A szerző névjegykártyájával.