Books: Technics

Number of items: 34

Kovács Ervin: Az esztergályos. Műszaki könyvkiadó, Budapest, 1981. Kiadói kartonált papírkötés.
18881.

3 000 HUF
7,77
8,57

Horst Ihling: Így gondozd a Wartburg-odat. Táncsics, Budapest, 1966. Kiadói kartonált papírkötés.
18882.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kelemen Béla: A Zetor 25 K traktor. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. A borító Gönczi-Gebhardt Tibor munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 2100 példányban.
18883.

1 400 HUF
3,63
4,00

Csonka Pál, dr.: Keresztszerkezetek számítása a Cross módszer segítségével. Bp., 1943. 29p.
18884.

1 000 HUF
2,59
2,86

Les Manufactures Blin & Blin 1822-1922. Elbeuf, 1922, Le Goupy. VI + 361 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült zsírpapír védőborítóval, megerősített kötéssel, két oldalon lapszéli foltokkal, máskülönben jó állapotban. Blin & Blin francia vállalatot és gyárat bemutató, fotókkal gazdagon illusztrált könyv. Ritka! / In French languague, rare book presenting a company and factory with many photos.
18885.

Les Manufactures Blin & Blin 1822-1922. Elbeuf, 1922, Le Goupy. VI + 361 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült zsírpapír védőborítóval, megerősített kötéssel, két oldalon lapszéli foltokkal, máskülönben jó állapotban. Blin & Blin francia vállalatot és gyárat bemutató, fotókkal gazdagon illusztrált könyv. Ritka! / In French languague, rare book presenting a company and factory ...

6 000 HUF
15,54
17,14

Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 4060 példányban.
18886.

1 200 HUF
3,11
3,43

Escher Károly: Riportfényképezés. Fotókönyvtár 5. Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó. 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott papírborítóval.
18887.

1 600 HUF
4,15
4,57

Csepel 125/T motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., [1954], Csepel Kerékpár és Mezőgazdasági Kisgép Nagykereskedelmi Vállalat, 144 p. Kiadói félvászon-kötés, szétvált, a könyvtesttől elvált borítóval, a tartalomjegyzék utolsó lapja hiányzik.
18888.

2 800 HUF
7,25
8,00
31

Miklós Géza: Idő- és kamatszámítási táblázatok. Szerk. és kiadja: - - , a ,,Rábaközi Takarékpénztár Rt." könyvelője Csornán. Csorna, 1902, Csornai Nyomdavállalat. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval. A szerző névjegykártyájával.
18889.

3 000 HUF
7,77
8,57

Száz éves Szentes vasútja - Kunszentmárton-Szentes HÉV. 38p. Csak 800 pld Kiadói papírborítóval
18890.

4 000 HUF
10,36
11,43

SZMD típusú Diesel-motorok kezelési utasítása. Bp., 1969, Agrotröszt. Kiadói nyl-kötés, a borítón gyűrődésekkel. Megjelent 3050 példányban.
18891.

1 800 HUF
4,66
5,14

Szilágyi Tamás: Ofszetnyomtatás kézikönyve. Bp., 1996, EditoPrint. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18892.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF