3 db műszaki leírás: MÁVAG TKV 1 jelű kétfokozatú dugattyús kompresszorok; Villamosgép és Kábelgyár DSG típusú hegesztőgépek; Szellőző Művek OTR-71/a olajtüzelésű thermoventillátor gépkönyv
Williams, Archibald: A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 355 p. + 21 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
Ideiglenes hidak. Összeáll.: Papp Tibor. MÁV Hidász Tanfolyamok. (Kézirat gyanánt). Bp., 1952, MÁV Jegynyomda, 175 p. + 8 p. (függelék) + 6 t. (ábrák). Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Vasúti hidak a Debreceni Igazgatóság területén. Szerk.: Hajós Bence, Vörös József. Debrecen, 2003, Vasúti Hidak Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Adamovich László - Partos Antal: Erdészeti hídépítés. (Kézirat). Sopron, 1950, Műszaki Egyetem Sokszorosító Műhelye, 279 p. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Utasítás az erdőgazdasági feltáró utak tervezésére. (Tervezet). Összeáll.: Pankotai Gábor et al. Bp., 1955, Országos Erdészeti Főigazgatóság, 116 p. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, sérült, szakadt borítóval. Megjelent 200 példányban.
Kiss Kornél: Színezések kémiája és technológiája. Budapesti Műszaki Egyetem Vegyészmérnöki Kar. Bp., 1958., Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással. Megjelent: 26 példányban. Ritka!
Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a könyvtesttől elváló borítóval.