Books: Travelling, Local History

Number of items: 200

18000.

24 000 HUF
62,18
68,57

A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I-III. köt. [Teljes]. Szerk.: Bencze Géza et al. Bp., 1987, BKV. Kiadói kartonált papírkötés/egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet hiányzó gerinccel, a védőborítókon sérülésekkel.
18001.

12 000 HUF
31,09
34,29

Miroslav Kukacka: Nízke Tatry. [Alacsony-Tátra album]. Martin, 1972, Osveta. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18002.

2 000 HUF
5,18
5,71

Marco Ferrari: Sivatagok. Ford.: Bedő Csaba. Pécs, 1996, Alexandra. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18003.

2 000 HUF
5,18
5,71

Luigi Ferdinando Marsigli: Danubius Pannonico-Mysicus Tomus I. A Duna magyarországi és szerbiai szakasza. / Deák Antal András: A Duna fölfedezése. Dr. Hiller István előszavával. Bp., 2015, Vízügyi Múzeum, Levéltár és Könyvgyűjtemény. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
18004.

15 000 HUF
38,86
42,86

Der Rhein von Strassburg bis zur holländischen Grenze in technischer und wirtschaftlicher Beziehung. Bearbeitet von E. Beyerhaus. Coblenz, 1902, k.n., VIII+128 p. + 7 (kihajtható térképek) t. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, az egyik térképen szakadással.
18005.

Der Rhein von Strassburg bis zur holländischen Grenze in technischer und wirtschaftlicher Beziehung. Bearbeitet von E. Beyerhaus. Coblenz, 1902, k.n., VIII+128 p. + 7 (kihajtható térképek) t. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, az egyik térkép...

6 000 HUF
15,54
17,14

Franz Ströer - Gustav Roeder: Nürnberg. Romantik einer Stadt. Nürnberg, 1988, Verlag Albert Hofmann. Egészoldalas, színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón ázásnyommal.
18006.

1 600 HUF
4,15
4,57

Carlo Perogalli - Giampiero Cuppini: Il palazzo italiano. Italia meravigliosa. Milano, 1975, Touring Club Italiano. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott gerinccel.
18007.

2 400 HUF
6,22
6,86

18008.

2 600 HUF
6,74
7,43

Dr. Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., [1940], Athenaeum, 287 p. + 24 t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18009.

3 800 HUF
9,84
10,86

Európa álomútjain. A legszebb tájak és városok. Ford.: Farkas Tünde. Bp., 2006, M-érték Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
18010.

1 800 HUF
4,66
5,14

May Károly úti kalandjai, 2 kötet: A datolya honából. Keleti útirajzok. + A Csendes óceánon. Úti kalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18011.

4 600 HUF
11,92
13,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF