Jewellery and precious metal items Number of items: 351
2945542
448
360000
Jewellery and precious metal items
Other collectibles
Arany (Au) buton fülbevaló, brilliáns csiszolású gyémánttal ékítve, jelzett, összkarátszám: 0,6 ct, bruttó: 4,5 g
360 000 HUF
2974402
20001
448
360000
Other collectibles
Arany (Au) 18K bross 0,1 ct gyémánttal, jelzés nélkül, 4,5×3,5 cm, bruttó: 18,8 g
360 000 HUF
2974407
20002
448
160000
Other collectibles
Arany (Au) 14K nyaklánc, jelzett, pótolt kapocs, h: 42 cm, nettó: 9,76 g
160 000 HUF
2955505
20003
448
140000
Other collectibles
Ezüst(Ag) art deco teás kiöntő, jelzett, m: 14 cm, bruttó: 694 g
140 000 HUF
2955533
20004
448
120000
Other collectibles
Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálca, jelzett, 38,5×19 cm, nettó: 601 g
120 000 HUF
2832593
20005
448
120000
Other collectibles
Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: "1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaeker's Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-templomban."
Feltehetően az előtörténet, a jubileum évszámból kiindulva: Az "iskolaháborúk időszaka".
A szocialisták 1890-es évekbeli megjelenése előtt tehát a nemzet a konzervatív Katolikus Párt és a szekuláris Liberális Párt között polarizálódott. A liberálisok egyházellenesek voltak, és csökkenteni akarták az egyház hatalmát. A konfliktus az 1879-1884 közötti "első iskolaháború" során csúcsosodott ki, amikor a liberálisok azon kísérleteit, hogy nagyobb mértékű szekularizmust vezessenek be az általános iskolai oktatásban, a felháborodott katolikusok visszaverték. Az iskolaháború a belga politikában a katolikus párt dominanciájának időszakát nyitotta meg, amely szinte töretlenül1917-ig tartott.
120 000 HUF
2930731
20006
448
100000
Other collectibles
100 000 HUF
2930759
20007
448
80000
Other collectibles
80 000 HUF
2930750
20008
448
50000
Other collectibles
50 000 HUF
2936993
20009
448
60000
Other collectibles
60 000 HUF
2976870
20010
448
55000
Other collectibles
Ezüst(Ag) pohárkészlet, üvegbetéttel, 6 db, jelzett, d: 6 cm, nettó: 272,8 g
55 000 HUF
2972214
20011
448
60000
Other collectibles
Ezüst (Ag) testű asztali lámpa, jelzéssel, kopással, m: 42 cm
60 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035