33680.
448. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 000 HUF
10
~1930. "Csonka Magyarország nem ország..." kétoldalas, részben műgyantás bronz irredenta kitűző (43x24mm) T:XF a műgyanta kissé kopott, sérült