Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 289
2977132
33898
448
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Amerikai Egyesült Államok DN "US SF" festett fém jelvény (34x36mm) (4db) T:UNC,AU USA ND "US SF" painted metal badge (34x36mm) (4pcs) C:UNC,AU
1 000 HUF
2977135
33899
448
Numismatics
1 000 HUF
2968257
33900
448
Numismatics
DN Ausztrália zászlaját ábrázoló műgyantás Al kitűző (11x20mm) T:AU
1 000 HUF
2968915
33901
448
Numismatics
5 000 HUF
2972297
33902
448
Numismatics
Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalagon T:XF javítva, ragasztónyom Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on ribbon C:XF repaired, glue mark
6 000 HUF
2972244
33903
448
Numismatics
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés, ezüst fokozat" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon, rozettával T:XF Belgium 1958. "Labour Decoration, Silver Grade" silver plated, enamelled decoration with ribbon, with rosette C:XF
4 000 HUF
2926449
33904
448
Numismatics
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés, ezüst fokozat" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU patina Belgium 1958. "Labour Decoration, Silver Grade" silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU patina
8 000 HUF
2948323
33905
448
Numismatics
Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban T:UNC Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original but damaged case C:UNC
3 000 HUF
2967064
33906
448
Numismatics
Bulgária 1981. "Bulgária 1300 éves" fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU patina
1 000 HUF
2927722
33907
448
Numismatics
Csehszlovákia 1931. "Karlsbader Urania Reisen 1931" Karlovy Vary-i utazási ügynökség fém reklámjelvénye (45x32mm) T:AU Czechoslovakia 1931. "Karlsbader Urania Reisen 1931" promotional badge of a Karlovy Vary base travel agency (45x32mm) C:AU
12 000 HUF
2927727
33908
448
Numismatics
Csehszlovákia 1932. "Urania Karlsbad 1932" Karlovy Vary-i utazási ügynökség fém reklámjelvénye (44x31mm) T:AU Czechoslovakia 1932. "Urania Karlsbad 1932" promotional badge of a Karlovy Vary base travel agency (44x31mm) C:AU
12 000 HUF
2928273
33909
448
Numismatics
Csehszlovákia ~1960. "Mlady Technik (Ifjú Techinkus)" festett bronz jelvény (28x25mm) T:AU Cechoslovakia ~1960. "Mlady Technik (Young Technician)" painted bronze badge (28x25mm) C:AU
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035