Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 289
2965254
33754
448
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU
1 600 HUF
2965251
33755
448
Numismatics
1 600 HUF
2969442
33756
448
Numismatics
~1960. "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" részben műgyantás, fém kitüntetés eredeti tokban T:XF
1 400 HUF
2967012
33757
448
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) T:AU
1 400 HUF
2928714
33758
448
Numismatics
~1960-1965. "Ifjúság a Szocializmusért" zománcozott, aranyozott jelvények I-IV fokozatig (4xklf) T:AU
1 600 HUF
2574567
33759
448
900
Numismatics
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, dísztokban T:2 zománchiba
2969451
33760
448
Numismatics
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" részben műgyantás fém jelvény, miniatűrrel, eredeti, kissé sérült tokban T:XF
1 200 HUF
2966897
33761
448
Numismatics
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel T:AU
2 400 HUF
2966898
33762
448
Numismatics
2 400 HUF
2923261
33763
448
Numismatics
~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF
1 400 HUF
2965092
33764
448
Numismatics
~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
2 000 HUF
2928499
33765
448
Numismatics
~1960-1970. "Debreceni Ipari Vásár" műgyantás fém kitűző (16x17mm) T:XF
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m