31410.
448. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
4 000 HUF
1948. "Magyar Kereskedelmi Alkalmazottak Szabad Szakszervezete - KirakatrendezÅ‘ szakosztály - Munkaverseny 1948" aranyozott fém emlékérem eredeti "Boozán Károly Budapest" dÃsztokban (60mm) T:AU lekopott aranyozás, hátoldalán kis lapkahiba, kopott, foltos tok