1997. "Újszentiván" Al plakett, füllel, hátoldalán "Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából" matricával a hátlapon (122mm) T:AU
"A Magyar Királyság kitüntetései 1920-1945" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről, paszpartuzva, dekoratív, fahatású műanyag keretben, üvegezve. A Hadimúzeum Alapítvány által készített másolat, a Hadtörténeti Múzeumban őrzött eredeti plakátról. Jó állapotban
~2006. "56-os Szövetség Érdemkeresztje 'Hűségért" zománcozott bronz kitüntetés szalagon, szalagsávval, "164" sorszámmal, dísztokban T:1 ~2006. "League of 56 Merit Cross 'For Loyalty" enamelled bronze decoration with ribbon with "164" serial number in case C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN "Partiőrség Szakértő" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- USA ND "U.S. Coastguard Expert" bronze decoration with ribbon C:AU
Ausztria 1934-1935. Sárkány Lajos számára kiállított 3db klf háborús emlékéremhez tartozó igazolvány, közte: "Tiroli Háborús Emlékérem", "Osztrák Háborús Emlékérem", "Porosz Háborús Emlékkereszt II. osztálya hadiékítménnyel" Austria 1934-1935. Certifiates of commemorative war medals for Lajos Sárkány, with certificates of the following decorations: "Medal for the Defense of Tyrol", "Great War Comm...
Bulgária 1908. "Polgári Érdemrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül, erősen sérült, hiányos, részben javított állapotban (63x95mm) T:F Bulgaria 1908. "Order of Civil Merit Commander's Cross" enamelled, gilt metal decoration without ribbon, in badly damaged, incomplete, partially repaired condition (63x95mm) C:F