Military

Number of items: 212

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:AU,XF patina, viseltes szalag Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU,XF patina, worn ribbon
33636.

5 000 HUF
12,95
14,29

ENSZ 1992-1994. "ENSZ - A Béke Szolgálatában" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, a mozambiki békemisszióért (34mm) T:AU,XF United Nations 1992-1994. "United Nations - In the Service of Peace" bronze decoration with ribbon, with thin ribbon, for the peace mission in Mozambique (34mm) C:AU,XF
33637.

5 000 HUF
12,95
14,29

Jugoszlávia 1943-1999. "Bátorság Rend" kitüntetés sérült mellszalaggal, hátoldalán "92925" sorszám T:2,2- Yugoslavia 1943-1999. "Order of Bravery" decoration with damaged ribbon, with "92925" number on reverse C:XF,VF
33638.

6 000 HUF
15,54
17,14

Lengyelország 1979. "Bem apó a magyar szabadságharc legnagyobb hadvezére 1848-1849" bronz plakett magyar és lengyel nyelvű felirattal, keretben (100x112mm) T:XF patina Poland 1979. "Jozef Bem 1848-1849" bronze plaque in Hungarian and Polish, in frame (100x112mm) C:XF patina
33639.

4 200 HUF
10,88
12,00

Nagy-Britannia ~1940-1945. "ARP (Air Raid Precautions)" jelzett Ag jelvény "JC" gyártói jelzéssel (9,08g/0.925/26x38mm) T:XF United Kingdom ~1940-1945. "ARP (Air Raid Precautions)" hallmarked Ag badge with "JC" maker's mark (9,08g/0.925/26x38mm) C:XF
33640.

7 000 HUF
18,13
20,00

Német Államok / Poroszország 1871. "1870-71-es hadjárat emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- ph. German States / Prussia 1871. "God was with us, to Him be the glory - To the victorious army / 1870-1871" Br decoration without ribbon C:AU edge error
33641.

3 600 HUF
9,33
10,29

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés, a karikán "KO" gyártói jelzéssel T:XF  German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with "KO" maker's mark on the ring C:XF
33642.

32 000 HUF
82,90
91,43

Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" Fe kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:XF rozsda  German Empire 1918. "Wound Badge, black" Fe badge with vertical pin (44x39mm) C:XF rust
33643.

5 000 HUF
12,95
14,29

Németország / Weimari Köztársaság 1921. "A Kyffhäuser Szövetség Kyffhäuser Háborús Emlékérem" nem hivatalos aranyozott bronz veterán kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Hermann Hosaeus T:AU patina Germany / Weimar Republic 1921. "The Kyffhäuser War Commemorative Medal of the Kyffhäuser Union" non official gilt bronze veteran decoration with modern ribbon. Sign.: Hermann Hosaeus CAU patina
33644.

8 000 HUF
20,73
22,86

Német Harmadik Birodalom 1934. "Frontharcos Érdemkereszt 1914-1918" bronzozott Fe kitüntetés mellszalaggal, gyártói jelzés nélkül T:AU / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" bronze plated Fe decoration with ribbon, without makers mark C:AU
33645.

8 000 HUF
20,73
22,86

Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, arany és ezüst fokozata" zománcozott, aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés, egyik szalaggal (2xklf) T:XF,VF arany fokozat nagyobb zománchibákkal / German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 1st and 2nd class" enamelled, gilt, silver plated bronze decoration, one with ribbon (2xdiff) C:VF,XF, 1st class with larger enamel error
33646.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, arany és ezüst fokozata" zománcozott, aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés, egyik szalaggal (2xklf) T:XF,VF arany fokozat nagyobb zománchibákkal / German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 1st and 2nd class" enamelled, gilt, silver plated bronze decoration, one with ribbon (2xdiff) C:VF,XF, 1st class with larger ename...

20 000 HUF
51,81
57,14

Német Harmadik Birodalom 1939. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" bronz kitüntetés mellszalagon, gyártói jelzés nélkül T:AU German Third Reich 1939. "War Merit Cross 2nd Class with Swords (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern)" bronze decoration with ribbon, without maker's mark C:AU
33647.

8 000 HUF
20,73
22,86
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF