Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:AU,XF patina, viseltes szalag Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU,XF patina, worn ribbon
ENSZ 1992-1994. "ENSZ - A Béke Szolgálatában" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, a mozambiki békemisszióért (34mm) T:AU,XF United Nations 1992-1994. "United Nations - In the Service of Peace" bronze decoration with ribbon, with thin ribbon, for the peace mission in Mozambique (34mm) C:AU,XF
Lengyelország 1979. "Bem apó a magyar szabadságharc legnagyobb hadvezére 1848-1849" bronz plakett magyar és lengyel nyelvű felirattal, keretben (100x112mm) T:XF patina Poland 1979. "Jozef Bem 1848-1849" bronze plaque in Hungarian and Polish, in frame (100x112mm) C:XF patina
Német Államok / Poroszország 1871. "1870-71-es hadjárat emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- ph. German States / Prussia 1871. "God was with us, to Him be the glory - To the victorious army / 1870-1871" Br decoration without ribbon C:AU edge error
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés, a karikán "KO" gyártói jelzéssel T:XF German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with "KO" maker's mark on the ring C:XF
Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" Fe kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:XF rozsda German Empire 1918. "Wound Badge, black" Fe badge with vertical pin (44x39mm) C:XF rust
Németország / Weimari Köztársaság 1921. "A Kyffhäuser Szövetség Kyffhäuser Háborús Emlékérem" nem hivatalos aranyozott bronz veterán kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Hermann Hosaeus T:AU patina Germany / Weimar Republic 1921. "The Kyffhäuser War Commemorative Medal of the Kyffhäuser Union" non official gilt bronze veteran decoration with modern ribbon. Sign.: Hermann Hosaeus CAU patina
Német Harmadik Birodalom 1934. "Frontharcos Érdemkereszt 1914-1918" bronzozott Fe kitüntetés mellszalaggal, gyártói jelzés nélkül T:AU / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" bronze plated Fe decoration with ribbon, without makers mark C:AU
Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, arany és ezüst fokozata" zománcozott, aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés, egyik szalaggal (2xklf) T:XF,VF arany fokozat nagyobb zománchibákkal / German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 1st and 2nd class" enamelled, gilt, silver plated bronze decoration, one with ribbon (2xdiff) C:VF,XF, 1st class with larger ename...
Német Harmadik Birodalom 1939. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" bronz kitüntetés mellszalagon, gyártói jelzés nélkül T:AU German Third Reich 1939. "War Merit Cross 2nd Class with Swords (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern)" bronze decoration with ribbon, without maker's mark C:AU