1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:AU patina, kis ph Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU patina, small edge error NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés nem hozzá illő mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with not matching ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF,VF NMK 137.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:XF zománchiba, szennyeződés / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU small enamel error, dirt NMK 283.
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy)" bronz sapkajelvény. Szign.:R. Marschall (32x43mm) T:AU kis karc / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich)" bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU small scratch
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" gyártói jelzéssel (32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronze sheet metal badge with "ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" maker's mark (32mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Hadsegélyezés" zománcozott bronz sapkajelvény (27x20mm) T:2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Kriegspatenschaft" metal cap badge (27x20mm) C:XF small enamel error