Military Number of items: 212
2941859
33552
448
Military
Numismatics
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:AU NMK 702.
1 600 HUF
2965704
33553
448
Military
Numismatics
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF NMK 702.
1 000 HUF
2776483
33554
448
Military
Numismatics
1960-1976. (3xklf) "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz, ezüst és arany fokozata" zománcozott, ezüstözött, aranyozott bronz kitüntetése mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal + "15-20-25 év a Haza Fegyveres Szolgálatában" műgyantás, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal (3x) T:1- NMK 696, 624.
5 000 HUF
2968724
33555
448
Military
Numismatics
~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (47x31mm) + ~1970-1980. Munkásőr szolgálati jelvény, műgyantás eredeti tokjában (36x36mm) T:AU,UNC
1 600 HUF
2971561
33556
448
Military
Numismatics
1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina
1 400 HUF
2829786
33557
448
Military
Numismatics
~1960-1980. "MH 86. Szolnok Helikopter Bázis" egyoldalas hadifém plakett (75x65mm) T:2
2 000 HUF
2717937
33558
448
Military
Numismatics
2830248
33559
448
600
Military
Numismatics
~1960-1970. "Magyar Néphadsereg" műgyantás bronz kitűző (29x27mm) T:2
2928734
33560
448
Military
Numismatics
~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. "25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF
2 000 HUF
2933287
33561
448
Military
Numismatics
1961. "Fegyvernemi bajnokság (távírász, felderítő, repülős, tüzér)" fém díjplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokba rögzítve (47x77mm) T:AU
2 000 HUF
2813697
33562
448
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" "A haza, a nép hűséges szolgálatáért - bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon sérült díszdobozban T1
1 000 HUF
2965749
33563
448
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés egyik oldalán kifakult mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035