Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok: Izrael - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (4db) T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries: Israel - Los Angeles" synthetic resin metal Olympic badges (4pcs) C:UNC,AU
Amerikai Egyesült Államok 1984. "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Los Angeles" zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban (4db) + "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Szarajevó - Jégkorong" zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban T:UNC,AU USA 1984. "USA Olympic Team 1984, Los Angeles" enamelled metal badge in foil packing (4pcs) + USA Olympic Team 1984, Sarajevo - Ice hockey" enamell...
Amerikai Egyesült Államok DN "USA Olimpia" zománcozott fém olimpiai jelvény (5db) T:AU USA ND "USA Olympic Games, enamelled metal Olympic badge (5pcs) C:UNC
Ausztria 1898. "Ferenc József / Jubileumi lövészverseny Bécs" bronz emlékmedál füllel. Szign.: W. Pittner (30mm) T:AU,XF kis patina Austria 1898. "Franz Josef / Jubilaum Schiessen Wien" bronze commemorative medallion with ear. Sign.: W. Pittner (30mm) C:AU,XF small patina
Belgium DN "URBSFA (Belga Királyi Labdarúgó Szövetség francia nyelven)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1,2 egyiken zománchiba Belgium ND "URBSFA (Royal Belgian Football Association in French)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC,XF one with enamel error
Dél-Korea 1988. "Szöul 1988" 3xklf aranyozott, zománcozott és műgyantás fém jelvény szettben, eredeti tokban T:UNC South Korea 1988. "Seoul 1988" 3xdiff pcs of gilt, enamelled and synthetic resin metal badges in set, in original plastic C:UNC
Finnország 1957. "Finnország-Magyarország - 1957. 07. 18-19." bronz atlétikai díjplakett "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "III. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (50x75mm) T:1- patina Finland 1957. "Finland-Hungary - 18-19. 7. 1957 (Suomi-Unkari - 18-19. 7. 1957)" bronze athletic award plaque with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "III. P. 400m aitaj" engrave on the backsi...
Finnország 1963. "Finnország-Magyarország - 1963. 08. 8-9." bronz atlétikai díjérem "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "IV. P. Korkeush" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1-,2 patina Finland 1963. "Finland-Hungary - 8-9. 8. 1963 track and field match (Suomi-Unkari - 8-9. 8. 1963)" athletic bronze award medal with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "IV. P. Korkeush" engrave on the b...