Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 305

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok: Izrael - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (4db) T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries: Israel - Los Angeles" synthetic resin metal Olympic badges (4pcs) C:UNC,AU
31981.

1 600 HUF
4,15
4,57

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Los Angeles" zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban (4db) + "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Szarajevó - Jégkorong" zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban T:UNC,AU USA 1984. "USA Olympic Team 1984, Los Angeles" enamelled metal badge in foil packing (4pcs) + USA Olympic Team 1984, Sarajevo - Ice hockey" enamelled metal badge in foil packing C:UNC,AU
31982.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Los Angeles" zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban (4db) + "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Szarajevó - Jégkorong" zománcozott fém jelvény fóliacsomagolásban T:UNC,AU USA 1984. "USA Olympic Team 1984, Los Angeles" enamelled metal badge in foil packing (4pcs) + USA Olympic Team 1984, Sarajevo - Ice hockey" enamell...

2 000 HUF
5,18
5,71

31983.

2 000 HUF
5,18
5,71

Amerikai Egyesült Államok DN "USA Olimpia" zománcozott fém olimpiai jelvény (5db) T:AU USA ND "USA Olympic Games, enamelled metal Olympic badge (5pcs) C:UNC
31984.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ausztria 1898. "Ferenc József / Jubileumi lövészverseny Bécs" bronz emlékmedál füllel. Szign.: W. Pittner (30mm) T:AU,XF kis patina Austria 1898. "Franz Josef / Jubilaum Schiessen Wien" bronze commemorative medallion with ear. Sign.: W. Pittner (30mm) C:AU,XF small patina
31985.

3 600 HUF
9,33
10,29

31986.

500 HUF
1,30
1,43

31987.

500 HUF
1,30
1,43

Belgium DN "URBSFA (Belga Királyi Labdarúgó Szövetség francia nyelven)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1,2 egyiken zománchiba Belgium ND "URBSFA (Royal Belgian Football Association in French)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC,XF one with enamel error
31988.

500 HUF
1,30
1,43

31989.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dél-Korea 1988. "Szöul 1988" 3xklf aranyozott, zománcozott és műgyantás fém jelvény szettben, eredeti tokban T:UNC South Korea 1988. "Seoul 1988" 3xdiff pcs of gilt, enamelled and synthetic resin metal badges in set, in original plastic C:UNC
31990.

2 000 HUF
5,18
5,71

Finnország 1957. "Finnország-Magyarország - 1957. 07. 18-19." bronz atlétikai díjplakett "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "III. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (50x75mm) T:1- patina Finland 1957. "Finland-Hungary - 18-19. 7. 1957 (Suomi-Unkari - 18-19. 7. 1957)" bronze athletic award plaque with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "III. P. 400m aitaj" engrave on the backside (50x75mm) C:AU patina
31991.

Finnország 1957. "Finnország-Magyarország - 1957. 07. 18-19." bronz atlétikai díjplakett "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "III. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (50x75mm) T:1- patina Finland 1957. "Finland-Hungary - 18-19. 7. 1957 (Suomi-Unkari - 18-19. 7. 1957)" bronze athletic award plaque with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "III. P. 400m aitaj" engrave on the backsi...

1 800 HUF
4,66
5,14

Finnország 1963. "Finnország-Magyarország - 1963. 08. 8-9." bronz atlétikai díjérem "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "IV. P. Korkeush" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1-,2 patina Finland 1963. "Finland-Hungary - 8-9. 8. 1963 track and field match (Suomi-Unkari - 8-9. 8. 1963)" athletic bronze award medal with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "IV. P. Korkeush" engrave on the backside (58mm) C:AU,XF patina
31992.

Finnország 1963. "Finnország-Magyarország - 1963. 08. 8-9." bronz atlétikai díjérem "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "IV. P. Korkeush" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1-,2 patina Finland 1963. "Finland-Hungary - 8-9. 8. 1963 track and field match (Suomi-Unkari - 8-9. 8. 1963)" athletic bronze award medal with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "IV. P. Korkeush" engrave on the b...

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF