Izrael 1988. "XXVI. Nyári Olimpia - Szöul 1988 / Erősítsd derekadat, keményítsd meg erődet. Náhum 2.1" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "0579" sorszámmal, eredeti "Israel Government Coins and Medals Corp." tokban (69mm) T:1- patina Israel 1988. "XXVI Olympic Games - Seoul 1988 / Brace yourselves put forth all your strength. Nahum 2.1" two-sided bronze commemorative medallion with serial number ...
Jugoszlávia 1984. "XIV. Téli Olimpia Szarajevó" műgyantás fém jelvények eredeti, számozott műanyag lapokon (16xklf, teljes kollekció) T:UNC,AU egyik jelvény ragasztása elengedett a tűtől Yugoslavia 1984. "XIV. Winter Olympics Sarajevo" synthetic resin metal badges on original, numbered plastic sheets (16xklf, complete collection) T:UNC,AU one of the badges has come loose from the pin
Jugoszlávia 1984. 7db-ból álló "Jugoszláv Olimpiai Csapat" tétel az 1984-es los angelesi Olimpiára, benne: 2xklf fém kulcstartó, fém toll (nem fog), nyakkendőtű, medál láncon (13mm), fém díszkanál és műgyantás fém jelvény T:UNC,AU Yugoslavia 1984. "Yugoslav Olympic Team" lot of 7pcs for the 1984 Los Angeles Olympics, including: 2xklf metal key ring, metal pen (not working), tie pin, pendant on cha...
NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF
Románia ~1950-1960. 6db-os (5xklf) sport jelvénytétel, közte zománcozott darabok. Több zománchibás és tűhiányos darab T:1--2- Romania ~1950-1960. 6pcs (5xdiff) sport badges, enameled between pieces in. Several pieces with enamel defects and missing pins C:AU-VF
Spanyolország 1992. "Nyári Olimpia, Barcelona" 2xklf fém jelvény eredeti dobozban T:UNC,AU Spain 1992. "Summer Olympics, Barcelona" 2xdiff metal badge in original case C:UNC,AU
Spanyolország / Katalónia DN "Melcior Colet Múzeum és Sporttudományi Központ" kétoldalas bronz emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (40mm) T:UNC Spain / Catalonia ND "Melcior Colet Museum and Sports Science Center" two-sided bronze commemorative medallion with certificate, in case (40mm) C:UNC
Svédország DN "SFF (Svéd Labdarúgó Szövetség)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1 Sweden ND "SFF (Swedish Football Association)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC
Szerbia DN "Vojvodina Novi Sad (Újvidék)" zománcozott bronz labdarúgó jelvény (2db) + Jugoszlávia DN "FSJ (Jugoszláv Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:1-2 Serbia ND "Vojvodina Novi Sad" enamelled bronze football badge (2pcs) + Yugoslavia ND "FSJ (Football Association of Yugoslavia)" enamelled bronze badge C:UNC-XF