https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 305

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,33g/0.800/30mm) T:XF
1
31753.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,33g/0.800/30mm) T:XF

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
5
 
Exner Károly (1850-1919) 1900. "Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett "S.G.A." gyártói jelzéssel (12,46g/0,800/30mm) T:AU patina
1
31754.

Exner Károly (1850-1919) 1900. "Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett "S.G.A." gyártói jelzéssel (12,46g/0,800/30mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
 
Fonyó Márton (?-?) 1948. "Nemzeti Sport Bizottság" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel, eredeti, kopottas tokban (50mm) T:AU
1
31755.

Fonyó Márton (?-?) 1948. "Nemzeti Sport Bizottság" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel, eredeti, kopottas tokban (50mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
1
31756.

Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
1
31757.

Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Homonnay Jenő (1883-?) ~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért" kétoldalas, bronz díjérem füllel, "GÁL" gyártói jelzéssel, kék mellszalagon (30mm) + ~1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" kétoldalas bronzozott fém díjérem füllel, fakó nemzetiszín szalagon (30mm) T:XF
1
31758.

Homonnay Jenő (1883-?) ~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért" kétoldalas, bronz díjérem füllel, "GÁL" gyártói jelzéssel, kék mellszalagon (30mm) + ~1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" kétoldalas bronzozott fém díjérem füllel, fakó nemzetiszín szalagon (30mm) T:XF

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
1
 
Istók János (1873-1972) 1909. "Magyar Labdarúgók Szövetsége - Corinthián Vándordíj" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozva "1910/11 év Kőszegi György". Kőszegi György (1888-1961) az MTK-nál kezdte a labdarúgást, majd 1908-tól 1921-ig Budapesti TC játékosa volt. Ezután Olaszországban, a Prato SC csapatában folytatta pályafutását mint játékos-edző. 1924-től a CS Firenze, 1926-tól a Pistoiese edzője volt. 1928-ban hazatért, s előbb a BTC-nél, majd a Tatabányánál vállalt munkát, ám 1929-ben visszatért a Pratohoz. Innentől már csak Olaszországban dolgozott, kétszer is edzősködött a Pistoiese együttesénél, de megfordult a Padova, az Anconitana, a Signe, a Taranto és a Catanzarese csapatainál is. 1940-ben elhagyta Olaszországot, s csak a háború után tért vissza, 1947-ben ismét a Prato edzője lett, végül 1949-ben, az Anconitana trénereként vonult vissza a labdarúgástól. Egyszeres válogatott, egy Budapest-Bécs mérkőzésen lépett pályára, melyet az osztrákok 5-2-re megnyertek. (91x50mm) T:XF ph-k, ragasztónyom HP 2950.
1
31759.

Istók János (1873-1972) 1909. "Magyar Labdarúgók Szövetsége - Corinthián Vándordíj" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozva "1910/11 év Kőszegi György". Kőszegi György (1888-1961) az MTK-nál kezdte a labdarúgást, majd 1908-tól 1921-ig Budapesti TC játékosa volt. Ezután Olaszországban, a Prato SC csapatában folytatta pályafutását mint játékos-edző. 1924-től a CS Firenze, 1926-tól a Pistoies...

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
46,63
EUR
,
51,43
USD
Number of bids:
3
 
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
1
31760.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Kalmár Márton (1946-) 1992. "Rövidtávú O.B. 1992" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:1- patina
1
31761.

Kalmár Márton (1946-) 1992. "Rövidtávú O.B. 1992" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF
1
31762.

Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU
1
31763.

Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1936" egyoldalas bronz emlékplakett, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (58x68mm) T:AU patina
1
31764.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1936" egyoldalas bronz emlékplakett, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (58x68mm) T:AU patina

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment