Ausztria DN "Bécsi főegyházmegye" jelzett Ag emlékérem dísztokban (25,66g/0.900/40mm) C:AU Austria ND "Archdiocese of Vienna" hallmarked Ag commemorative medallion in case (25,66g/0.900/40mm) C:AU
USA 1976. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - George Washington" aranyozott bronz emlékérem műanyag zsetonnal, eredeti lezárt fóliatokban (38mm) T:UNC USA 1976. "American Revolution Bicentennial - George Washington" gilt bronze commemorative medallion with plastic token, in original closed foil packing (38mm) T:AU
Amerikai Egyesült Államok 1996. "George Burns 100. születésnapja / Cedars-Sinai Medical Center" aranyozott bronz emlékérem, peremen "THE FRANKLIN MINT" jelzéssel (76mm) T:AU (PP) USA 1996. "George Burns 100th Birthday / Cedars-Sinai Medical Center" gilt bronze, on the edge with "THE FRANKLIN MINT" mark (76mm) C:AU (PP)
Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem tokban. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:AU (PP) patina Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver plated metal medallion in case. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) patina
Dél-Korea 1965. "A Kereskedelmi és Ipari Minisztérium 100. évfordulója - Koreai Köztársaság" kétoldalas, részben festett bronz emlékérem bőr díszszütyőben (60mm) T:1- South Korea 1965. "The 100th Anniversary of the Ministry of Trade and Industry - Republic of Korea" two-sided, partly painted bronze commemorative medallion in a small leather pouch (60mm) C:AU
Dél-Korea 1985. "A Világbank és leányvállalatai, és a Nemzetközi Valutaalap igazgatótanácsának éves találkozója" kétoldalas Cu-Zn emlékérem leírással, eredeti "Korea Security Printing and Minting Corp." műanyag tokban (50mm) T:1 South Korea 1985. "Annual meetings of the boards of governors of The World Bank and Affiliates, International Monetary Fund" two-sided Cu-Zn commemorative medallion with a...
Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc United Arab Emirates ND "Dubai" gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch