Észtország 1970. "Tallinn" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1- Estonia 1970. "Tallinn" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU
Franciaország 1859. "Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója" ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés France 1859. "Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic" silver plated bronze medallion copy. "Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A L'INDÉPENDAN...
Franciaország 1884. "Victor Hugo / Né a Besancon (doubs) le 26 Février 1802" kétoldalas bronz emlékérem, peremén jelezve. Szign.: A. Borrel (69mm) T:2 ph. / France 1884. "Victor Hugo / Né a Besancon (doubs) le 26 Février 1802" double-sided bronze commemorative medallion, hallmark on edge. Sign.: A. Borrel (69mm) C:XF edge error
Franciaország 1950. "Chaine des Rotisseurs Gasztronómiai Társaság 1248-1950" ezüstözött bronz kétoldalas emlékérem, Szign.:Albert David (63mm) T:1- France 1950. "Chaine des Rotisseurs Gastronomic Company 1248-1950" silver plated two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Albert David (63mm) C:AU
Franciaország 1977. "Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója" a UNESCO megbízásából készült kétoldalas jelzett Br emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (59mm) T:1,1- kis ph France 1977. "The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens" two-sided marked Br commemorative medallion with ear, ...
Franciaország DN "Fourviere-i Szűzanya" jelzetlen fém vallási érem műanyag, csillag alakú medálban. Szign.: Tschudin (24mm/65mm) T:XF France ND "Our LAdy of Fourviere" metal religious medal in plastic, star-shaped medal. Sign.: Tschudin (24mm/65mm) C:XF