10933. 448. Closed Online auction Engravings
2 800 HUF
0 HUF
Divatkép gyerekekkel, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazinból, XIX. sz. közepe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé laza keretben. 18x25 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras