4 200 HUF
11
Fiatal hölgy portréja, XIX. sz. második fele. Kézzel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, hátoldalán utólagos Klinger Károly Pest, 1871 felirattal. Körbebágva, foltos. Üvegezett fakeretben. 59x51 cm