10919. 448. Closed Online auction Engravings
2 000 HUF
0 HUF
Georges Antoine Rochegrosse (1859-1938) után, Ch. Courtry metszése: Illusztráció Victor Hugo Les Burgraves c. művéhez. Rézkarc, selyem, jelzett a metszeten. 16,5x11,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : karap_norbert