10926. 448. Closed Online auction Engravings
1 400 HUF
0 HUF
I. Napóleon francia császár portréja, színezett litográfia, papír, XIX. sz. eleje. Jelzés nélkül, paszpartuban, sérült, ázásnyommal, 10x8 cm
Photo of the item taken by : hsz