9 000 HUF
Johann Elias Ridinger (1698-1767): Hiúz elfogása csapdával (Ein mit dem Berliner eisen gefangener Luchs!), 1750 k.. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21x35 cm