10920. 448. Closed Online auction Engravings
2 000 HUF
0 HUF
Johann Heinrich Ludwig Petersen (1806-1874) metszése, G. Naumann után: Szerenád (Das Ständchen - La serenata). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 17,5x14 cm Üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : karap_norbert