10617.
448. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
Brossek jelzéssel (Brossek Ottó?), XX. sz. első fele: Ökrösszekér. Akvarell, papír Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×26,5 cm