10584.
448. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
Jelzés nélkül: Napfényes utca sétálókkal. Olaj, vászon, kartonon. Hátoldalán régebbi BÁV címkével. 48x67,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.