10545.
448. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Közel-keleti szignózott miniatúra (20x10 cm), berakásokkal rendkívül gazdagon díszített üvegezett keretben, szép állapotban, kis sérülésekkel, 37x27 cm