10785.
448. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db I. világháborús életkép osztrák-magyar katonákkal. Rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 15x12 cm és 16,5x20,5 cm