10026. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
40 000 HUF
0 HUF
Arató István (1922-2010): Visegrádi hegyoldal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség raglapjával. Üvegezett fakeretben, 30x40 cm
Photo of the item taken by : pk