10036. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Homérosz Odüsszeia, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10/100). Üvegezett keretben. 34x29 cm
Photo of the item taken by : pk