10077. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Estefelé. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Üvegezett fakeretben, 32×38 cm
Photo of the item taken by : pk