15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Deák Ilona (1943-): Őszi csokor, 1976. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×50 cm