150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Erdélyi Béla (1891-1955): Jakula Kálmán, Erdélyi Béla barátjának portréja, 1933. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed.