10144. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
18
0 HUF
Franke, Rupert (Franke Ruppert; 1888-1971): Budapest, Magyar Nemzeti Bank (Szabadság tér). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 18,5x28 cm
Photo of the item taken by : tg