10150. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
9
0 HUF
Galambos Margit (?-?): Tanulmányrajzok, Firenze, 1925. Ceruza, tus, akvarell, papír, jelzés nélkül, Galambos Margit autográf feliratával. Lapszéli apró sérüléssel. 27x22 cm.
Photo of the item taken by : zille