28 000 HUF
H. Lovass Piroska, működött a XX. sz. első felében: Erdőrészlet (Pápa). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Nemzeti Szalon 1930-40 körüli töredékes raglapjával. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×60 cm