10220. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Istókovits Kálmán (1898-1990): Temetés. Rézkarc, papír, jelzett, 30,5x25,5cm, kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf