3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 28×40 cm